Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (KURIER) już od 299,00 zł.
FAQ
  1. Dlaczego warto dokonać rejestracji w naszym w sklepie internetowym?

Dokonując rejestracji możesz sprawniej korzystać z usług naszego sklepu ciesząc się wygodnymi zakupami. Główne korzyści po zarejestrowaniu to:

 

a) możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych

b) brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach

c) podgląd historii zakupów

d) podgląd statusu realizacji zamówień

  • Jak dokonać rejestracji w sklepie internetowym?

Aby dokonać rejestracji w naszym sklepie należy na stronie: www.blackbra.pl wybrać opcję „Zarejestruj się” i wypełnić wszystkie wymagane dane tj. podać login (twój adres e-mail), hasło oraz powtórnie wpisać to samo hasło. Koniecznym jest również zaznaczenie pola z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem sklepu. Po kliknięciu w przycisk "zarejestruj się" na podany w przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link z prośbą o zweryfikowanie rejestracji w sklepie należy kliknąć w podany w e-mailu link aktywacyjny. PO aktywowaniu linku pojawi się informacja o dokonanej rejestracji po czym możesz rozpocząć zakupy.

  • Co zrobić, gdy nie pamiętasz hasła?

W przypadku gdy Klient zapomni swoje hasło, powinien kliknąć "Kliknij tutaj" obok zdania "Nie pamiętam hasła" znajdującego się poniżej okienka na wpisanie hasła w podstronie logowania. Po chwili pojawi się okno z prośbą o wpisanie adresu e-mailowego Klienta  (na ten email został wysłany link przy pierwszej  rejestracji w sklepie). Po wpisaniu adresu e-mail kliknij w przycisk "zmień hasło" po czym należy, odebrać pocztę i otworzyć przesłany link. Po dokonaniu zmiany hasła należy powrócić do strony logowania.

  • Czy jest możliwość sprawdzenia statusu realizacji zamówienia?

Status realizacji zlecenia widoczny jest w historii zamówień dla klientów zarejestrowanych. Ponadto Klient otrzymuje e-maile generowane automatycznie informujące o każdej zmianie. Przy każdym zamówieniu w polu: „Status” będzie dostępna na bieżąco aktualizowana informacja.

  • Czy złożone dwa zamówienia można otrzymać w jednej przesyłce?

Tak. W przypadku złożenia dwóch zamówień, które Klient chce otrzymać jedną przesyłką należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta – telefonicznie lub e-mailowo info@blackbra.pl podając numery zamówień które chcemy połączyć w jedną przesyłkę. Połączenie zamówień zostanie potwierdzone e-mailem.

  • Czy zamówienia są wysyłane za granicę Polski?

Tak, ale tylko do krajów wymienionych w regulaminie. W przypadku zamówień zagranicznych wymagana jest przedpłata zatem niedostępna jest opcja „za pobraniem”.Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta – telefonicznie lub e-mailowo info@blackbra.pl podając numery zamówienia, a my z wielką przyjemnością wybierzemy najbardziej korzystną opcję wysyłki dla Ciebie.

  • Dlaczego zaczęłam projektować bieliznę? 

Jako projektantka i założycielka marki BLACKBRA, inspiruję się głównie dwoma rzeczami – moją pasją do szycia i projektowania oraz bogatym doświadczeniem w branży bieliźniarskiej. Od małego uwielbiałam tworzyć piękne ubrania i bieliznę, co z czasem stało się moją życiową misją. Studiowałam Projektowanie Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a potem przez wiele lat zdobywałam praktyczne doświadczenie w różnych firmach produkujących bieliznę. Dzięki temu nauczyłam się naprawdę wiele o kroju, konstrukcji i materiałach.

Głównym powodem, dla którego zaczęłam projektować bieliznę, był brak na rynku produktów, które spełniałyby potrzeby kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Praca w poprzednich firmach pozwoliła mi lepiej zrozumieć, czego naprawdę chcą klientki i zmotywowała mnie do stworzenia linii bielizny, która nie tylko wygląda pięknie, ale też zapewnia komfort, wsparcie i pewność siebie każdej kobiecie. Moim celem jest tworzenie bielizny, która podkreśla naturalną kobiecość i sprawia, że kobiety czują się dobrze we własnym ciele. To właśnie napędza rozwój marki BLACKBRA.

  • Dlaczego My? 

Indywidualnie podchodzimy do każdej kobiety, zapewniamy komfort na każdym etapie zamówienia.

Produkujemy bieliznę mając do dyspozycji szeroki zakres rozmiarów, dzięki czemu każda kobieta ma możliwość zamówienia wybranych modeli na wymiar.

Nasza bielizna wyróżnia się wyjątkowym stylem i estetyką wykonania. Konstrukcja zapewnia    wygodę i komfort noszenia. Wysoka jakość materiałów gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez utraty jakości.

Nie produkujemy bielizny w nadmiarze, używamy opakowań jak najbardziej przyjaznych dla  środowiska.

  • Czy mogę zamówić bieliznę na wymiar? 

Oczywiście! Dla nas najważniejsze jest, żeby każda kobieta czuła się komfortowo i pięknie w naszej bieliźnie. Jeśli nasze standardowe modele nie do końca spełniają Twoje oczekiwania, możemy je dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i kształtów. Chcemy, żeby każda kobieta mogła cieszyć się bielizną, która idealnie pasuje i podkreśla jej sylwetkę.

 

 

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl