O firmie

BLACKBRA Sylwia Bogdan_projektant bieliznyBLACKBRA Sylwia Bogdan to niezwykłe atelier oferujące kobietom designerską bieliznę. Powstało z potrzeby duszy, a właściwie z miłości do projektowania bielizny.

Każdy model został stworzony przeze mnie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy przy produkcji bielizny co sprawia, że doskonale rozumiem potrzeby kobiet - szczególnie jeśli dotyczy to dużych rozmiarów. Zależało mi na tworzeniu modeli, które wydobywają wewnętrzne piękno każdej kobiety.

BLACKBRA tworzy bieliznę, która spełnia oczekiwania i potrzeby kobiet niezależnie od wieku i rozmiaru. Stawiam na ciałopozytywność - przecież każda z nas jest niezwykle piękna!

 

IDEA

Inspiruję się niezwykłymi haftami, koronkami i rozmowami z kobietami. Dbam o każdy detal w przygotowywanych modelach. Zdecydowałam się tworzyć kolekcje dla Pań w każdym rozmiarze. Oferuję unikatowe projekty z "kobiecym pazurem", również w rozmiarach plus size. Są to modele które podkreślają walory krągłych kształtów.

Zdjęcia kolekcji pokazują naturalne piękno kobiet, bez niepotrzebnego poprawiania urody wspaniałych modelek, ponieważ ważne jest by pokazywać nas takie jakie jesteśmy. Pragnę pomagać w wydobywaniu z Was tego piękna!

 

Sylwia Bogdan

projektant bielizny

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl